مقالات پیلار تجارت

واردات مواد شیمیایی با بهترین کیفیت | وارد کننده مواد شیمیایی

وارد کننده مواد شیمیایی

واردات مواد شیمیایی با بهترین کیفیت | وارد کننده مواد شیمیایی

وارد کننده مواد شیمیایی از چین و ترکیه:

از این جهت شرکت پیلار تجارت به پشتوانه بیش از سی سال سابقه ی فعالیت در زمینه ی تولید و بازرگانی مواد شیمیایی صنعتی و همچنین به لطف داشتن شرکای تجاری قدرتمند در کشورهای چین, روسیه, ترکیه طیف بسیار متنوعی از مواد اولیه را به صورت پروفرمایی و تضمینی به فروش می رساند.

  • ثبت سفارش بدون وجود محدودیت در میزان تناژ
  • تحویل بار در کمترین زمان ممکن انجام خواهد پذیرفت

 

چرا پیلار تجارت؟!

شرکت پیلار تجارت با ارائه ضمانت نامه مدت دار توانایی تامین و واردات مواد شیمیایی از چین و سایر کشورها را دارا می باشد و می تواند فروش پروفرمایی را به صنایع مختلف کشور داشته باشد. تهیه ی مواد شیمیایی دلخواه شما در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت از مزایای این شرکت به حساب می آید. با توجه به تحریم های صورت گرفته و دامنه ی فعالیت محدود ایران در بازار جهانی، ما همچنان توانسته ایم معاملات ترانزیتی و متقابل زیادی را به واسطه ی دفتر های متعدد خود در سراسر دنیا انجام دهیم.

  • ارائه ی مواد شیمیایی با کیفیت
  • تضمین اصالت کالا
  • ارائه ی بهترین قیمت ها
  • بسته بندی و حمل و نقل ایمن
  • امکان پیگیری سفارش
  • فروش پروفرمایی محصولات
  • و…

نمونه ای از خدمات ما می باشد.

 

واردات از چین

واردات مواد شیمیایی

چین که عنوان دومین اقتصاد برتر دنیا را یدک می کشد از جمله معدود کشورهایی است که به صورت بسیار گسترده ای در زمینه تولید و مصرف انواع مواد اولیه پتروشیمیایی و شیمیایی فعالیت می کند. از این رو داشتن مراودات اقتصادی مناسب و حساب شده با این کشور می تواند به اقتصاد کشور کمک کند. در حال حاضر دفاتر ما در این کشور توانایی انجام تمامی امور مربوط به واردات و صادرات مواد اولیه شیمیایی را به بهترین نحو ممکن دارند. برای برقراری ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در این صفحه تماس حاصل فرمایید.

طبق گزارشات منتشر شده چین توانسته است در حوزه ی مواد شیمیایی با 73.7 بیلیون دلار صادرات در سال 2019 ،13.5 درصد از حجم کل صادرات جهان را به خود اختصاص دهد و بزرگترین صادر کننده ی مواد شیمیایی در دنیا به حساب آید.

در این بین سهم چین در صادرات مواد آلی (56.8 بیلیون دلار) بیشتر از مواد معدنی (16.9 بیلیون) گزارش شده است

جهت دریافت اطلاعات در خصوص نحوه انجام واردات از چین و یا نحوه فروش پروفرمایی و چگونگی شرایط ثبت سفارش و آگهی از قیمت ها با مشاوران ما در ارتباط باشید.

واردات از ترکیه

واردات مواد شیمیایی از ترکیه

ترکیه به عنوان یکی از کشورهایی که در سطح منطقه و جهانی از پیشرفت خوبی در زمینه صنعت و تجارت برخوردار است ،  توانسته است در زمینه پتروشیمی و تولید مواد شیمیایی مختلف به جایگاه مناسبی برسد و محصولاتی با کیفیت مناسب تولید و ارائه کند. مبتکران شیمی با داشتن دفتر در این کشور و برقراری ارتباط با شرکت های مهم این حوزه ، توانایی انجام کلیه امور مربوط به واردات از ترکیه را دارد.

شرکت مبتکران شیمی با تجربه بالایی که در زمینه بازرگانی دارد ، آمادگی خود را جهت انجام کلیه امور واردات مواد شیمیایی از ترکیه و سایر کشورها اعلام میدارد.

 

 

 

 

فروش پروفرمایی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه فروش پروفرمایی با مشاوران ما در پیلار تجارت در تماس باشید. همچنین می توانید به وبسایت پیلار تجارت

به نشانی https://pilartejarat.com مراجعه و با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

اما چگونه سفارش خود را ثبت کنیم؟

برای این منظور کافیست تا با شماره های موجود در سایت با واحد پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید.

پس از ثبت سفارش خود و صدور فاکتور شما می توانید تمامی مراحل از جمله بارگیری، رسیدن محموله و… را در سایت ما به صورت آنلاین پیگیری نمایید.

وارد کننده مواد شیمیایی