درباره ما

با شرکت بازرگانی پیلار تجارت آشنا شوید...

با افتخار، شرکت پیلار تجارت، به عنوان یکی از پیشروهای واردات مواد شیمیایی در زمینه‌های صنایع مختلف با پیشینه‌ای شایسته، در سال 1376 فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت در ابتدا به عنوان واسطه‌گری فروش مواد شیمیایی مشغول به کار شد و از سال 1384، با تمرکز بر واردات مواد شیمیایی از منابع اروپایی و آسیایی، جایگاه خود را در این صنعت به‌صورت مستقیم افزایش داد. از سال 1390 به بعد، پیلار تجارت با افتخار به عنوان وارد کننده مستقیم مواد اولیه برای کارخانجات (رنگ سازی، چسب، چرم، رزین، لاستیک، پلاستیک، شوینده، تزیینی و دارویی) بدون هیچ واسطه‌ای، با بهترین قیمت‌ها، آماده همکاری با همه مشتریان گرامی است.

شهرت و اعتبار پیلار تجارت در سال‌های ابتدایی فعالیت خود، ناشی از تأکید بر کیفیت، احترام به نیازهای مشتریان و جلب رضایت آنان بوده و در حال حاضر به عنوان یکی از موفق‌ترین شرکت‌ها در این زمینه شناخته می‌شود. سوابق این سال‌ها و تعداد زیادی از مشتریان، نشان از موفقیت‌های چشمگیر در زمینه‌های متنوع دارد. گسترش تکنولوژی مرتبط با زمینه تخصصی، ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان، و تحقیق و پژوهش مداوم، به‌عنوان مکمل‌های اصلی فعالیت‌های این گروه مطرح شده و همواره تلاش برای ارائه بهترین محصولات و خدمات با ارزش به مشتریان در دستور کار قرار گرفته است.

با افتخار و اعتزاز، ما امیدواریم که تخصص، تعهد و اهتمام اعضای این گروه، گامی کوچک در جهت رشد و شکوفایی بیشتر اقتصاد کشور و رفاه مشتریان عزیزمان باشد.

جهت شنیدن متن درباره ما پیلار تجارت فایل صوتی زیر را Play کنید .

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی تلگرام ، واتساپ و اینستاگرام دنبال کنید.